AHD SL1 80
(128 347 Ft + 27% ÁFA) / db
Ilyet nem találsz minden szörfboltban. Kifejezetten erős szeles szlalomdeszka, de nevezhetjük speed deszkának is. Akkor kezd élni, amikor a nagyobb szlalomdeszkák már kontrollálhatatlanok, életveszélyesek. 4.0 és 6.5 közötti vitorlával használd tükörsima vizen és nem lesz ellenfeled. Csak profiknak, a 80 liter nem tréfa. 7 éves modell, de a fizika nem változott és ennyiért ingyen van.
Hossz: 240cm, Szélesség: 55cm
Szállítás
Személyes átvétel
Személyes átvétel Érden lehetséges előzetes időpont egyeztetés után általában hétköznap délután 3 után (akár késő estig). Akár most is kifizetheted bankkártyával. Lehetőség van Budapesten vagy Törökbálinton is átvenni a rendeléseket. Mindenképp beszéljük meg telefonon: 30-345-2756
Futárszolgálat-utánvét / kp. átvételkor
A megrendelt árut a kiszállításkor a futárnak kell készpénzben kifizetni. A kiszállítás ára termékenként változó, amit főleg a méret és súlykülönbség indokol. Deszkák, vitorlák, árbocok, bumok: 8.000Ft. Minden más 2-5kg között: 4.500Ft. Apróságok 2kg alatt: 4.500Ft.
A termék súlya 10.00 Kg, így a szállítási költség 1 termék esetében 8 000 Ft.Futárszolgálat-bankkártyás fizetés most
Fizetés bankkártyával MOST (Barion) és kiszállítás. A kiszállítás ára termékenként változó, amit főleg a méret és súlykülönbség indokol. Deszkák, vitorlák, árbocok, bumok: 7.000Ft Minden más 2-5kg között: 3.500Ft Apróságok 2kg alatt: 2.500Ft 200.000Ft felett ingyenes!
A termék súlya 10.00 Kg, így a szállítási költség 1 termék esetében 7 000 Ft.Futárszolgálat-előre fizetés
A leggazdaságosabb megoldás. Megrendeléskor megkeressük a legolcsóbb szállítási módot, ezt megbeszéljük és az így korrigált árat kell előre átutalnod.